backZpět

Mrazírenská nástavba:

Mrazírenská nástavba je určena pro přepravu převážně potravinářského zboží, přičemž je nutné dodržet potřebné hygienické podmínky a předpisem určenou vnitřní teplotu po celou dobu přepravy.

Chladící nástavba se zesílenou izolací, odpovídající po doplnění vhodným chladícím agregátem třídě FRA, FRB a FRC zajistí zachování stálé teploty +12 až –20°C.

Tloušťky panelů se nejčastěji pohybují v rozsahu 60 až 100 mm a skladba skříně je dána jejich kombinací. V čelní stěně jsou vlepeny výztuhy pro upevnění chladícího agregátu. Podlaha nástavby je řešena jako samonosný panel minimálně tl. 100 mm se zalepenými úchyty pomocného rámu. Nášlapná plocha podlahy je tvořena standardně vodovzdornou překližkou s vrstvou lité pryskyřice s protiskluzovým povrchem. Alternativně lze zhotovit nášlapnou plochu podlahy s litou pryskyřicí s hladkým povrchem, případně nerez plechem, hliníkovým plechem hladkým nebo výstupkovým apod. Vzájemné spojení panelů je realizováno vlepením do speciálních rohových lišt, vyrobených ze slitiny hliníku.

Zadní dveře (dvoukřídlé, jednokřídlé, výklopné) a boční dveře (křídlové, posuvné) jsou opatřeny vícebřitým PVC těsněním. Tloušťka panelu dveří se pohybuje mezi 65 až 85 mm. Dveře jsou standardně zasazeny do rámu, svařeného z tenkostěnných profilů nerez oceli. Dveřní kování je vyrobeno z pozinkované oceli (panty a uzávěry) nebo z nerez oceli. Na zadních dveřích jsou standardně montované vnější tyčové uzávěry.

Kontaktujte nás