backZpět

Izotermické vestavby:

Základní rozdělení izotermické vestavby:

Chladírenské provedení - požadované teploty 0°C až +6°C

Mrazírenské provedení - požadované teploty -18°C až -20°C

Chladírenská vestavba:

Izotermické vestavby jsou vyrobeny z hygienicky nezávadných materiálů, kde izolační vrstvou jsou příslušně silné panely z PUR pěny. Povrch vestavby je omyvatelný tlakovou vodou a je tvořen epoxidovou barvou s atestem pro styk s potravinami. Podlaha automobilu je litá. Aby nedocházelo k poškození spodní části vestavby, je vestavba oplechována. Dodáváme různá provedení vestavby. Můžeme vyrobit vestavbu pro maso ve visu s nosností až 2 000 kg, vestavbu s regály a dalšími doplňky.

Materiál použitý na výrobu vestavby je z hlediska hygienických podmínek vyhovující a je k dispozici schvalovací certifikát od hlavního hygienika ČR.

Mrazírenská vestavba:

izotermické mrazírenské vestavby jsou vyrobeny z hygienicky nezávadných materiálů, kde izolační vrstvou jsou příslušně silné panely z PUR pěny (80 mm, činitel propustnosti k = 0,3). Povrch vestavby je omyvatelný. Podlaha automobilu je litá a odolává teplotě do - 40° C (Korapur). Ve spodní části vestavby je vytvořena okopová část stěn z nerezového plechu. U mrazírenských vestaveb se zadní dveře opatří přídavnými „mrazírenskými“ dveřmi! Na přání zákazníka můžeme boční dveře zachovat, ale opatřují se rovněž přídavnými mrazírenskými dveřmi, popř. se místo přídavných dveří pověsí stripy, aby nedocházelo k úniku chladu.

Mrazírenské vestavby do - 20° C musí být provedeny velice kvalitně, protože rozdíl venkovních a vnitřních teplot dosahuje až 70 ° C (na autě na sluníčku je až +50 ° C)

Kontaktujte nás